Technika gry na gitarze w 3 miesiące

 

 Sprawdź różne pakiety kursów pod adresem: jaroslawnyckowski.pl/sklep/ 

 Jak skutecznie opanować technikę gry na gitarze?

Jeśli kiedykolwiek zadałeś/łaś sobie to pytanie i dodatkowo odpowiedź na kilka poniższych pytań jest twierdząca, to lektura tej strony będzie prawdopodobnie najlepiej zainwestowanym czasem w Twoją gitarową karierę.

Czy:

 

  • Masz problem z systematycznym ćwiczeniem?
  • Brak Ci motywacji do gry?
  • Nie wiesz co ćwiczyć, by osiągnąć zamierzone rezultaty?
  • Patrzysz z podziwem na gitarzystów posługujących się zaawansowanymi technikami? Chciałbyś/chciałabyś włączyć te elementy do swojej gry ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać?
  • Pochodzisz z małej miejscowości, gdzie nie ma doświadczonego nauczyciela gry?
  • Nie możesz pozwolić sobie na kosztowne i czasochłonne dojazdy do sąsiednich miast?
  • Czujesz się zagubiony/a w gitarowej edukacji i w morzu chaotycznych informacji, które krążą w Internecie?
  • Czujesz frustrację, bo w pewnym momencie stanąłeś/stanęłaś w miejscu i nie robisz postępów?
  • Uważasz, że Twoja precyzja i szybkość gry pozostawia wiele do życzenia?
  • Kupiłeś/łaś kilka szkół gitarowych ale po początkowym zrywie do pracy, szybko się zniechęciłeś/łaś, kiedy zobaczyłeś/łaś 100, 200 i więcej stron i w rezultacie żadnej nie kończysz i nie robisz od A do Z?
  • Czujesz, że w którymś etapie nauki złapałeś/łaś zły nawyk, który uniemożliwia Ci robienie dalszych postępów technicznych?

 

Bardzo dobrze znam te sytuacje!
A teraz wyobraź sobie, że:

 • Wiesz dokładnie co ćwiczyć. Rozwijasz się intensywnie, w związku z tym jesteś zmotywowany/na do pracy.
 • Dodatkowo, ktoś nieustannie motywuje Cię do grania i pilnuje Twojej systematyczności.
 • Masz większość współczesnych technik gitarowych rozłożone na czynniki pierwsze, dogłębnie przeanalizowane i wyjaśnione krok po kroku, w przystępny sposób.
 • Grasz swobodnie swoje ulubione utwory, które są dla Ciebie w tym momencie poza technicznym zasięgiem.
 • Piszesz swoje kawałki, przelewając na nuty dokładnie to, co masz w głowie, bez obaw, że nie będziesz w stanie tego zagrać.
 • Możesz skoncentrować się wreszcie na najważniejszym – czyli na samej muzyce!
 • Poznajesz szczegółowy sposób wykonania technik gitarowych zamiast być zasypanym/ą toną ćwiczeń.
 • Okazuje się, że ćwiczenia, które już teoretycznie umiesz, można zagrać dużo lepiej.
 • Otrzymujesz mocno skondensowaną wiedzę (same konkrety), pochodzącą z ogromnej ilości źródeł, w tym zaczerpniętą bezpośrednio od najlepszych gitarzystów zarówno polskich jak i zagranicznych.
 • Komuś naprawdę zależy na tym, byś robił szybkie postępy.

 

 

 

 

 

 

 

Mam dla Ciebie świetną wiadomość – to wszystko jest możliwe! Przedstawiam Ci absolutnie wyjątkowy produkt, jakiego jeszcze nie było na polskim rynku w branży gitarowej!

 

„Technika gry na gitarze w 3 miesiące”

 

Co Ci da ten kurs?

 

   • Dostaniesz wiedzę o współczesnych technikach gry, wytłumaczoną w niespotykanie szczegółowy sposób, do tej pory dostępną jedynie w materiałach zagranicznych bądź drogich warsztatach z mistrzami gitary.
   • Dzięki ułożeniu poziomu trudności rosnąco, będziesz mógł dokładnie prześledzić rozwój swojej techniki na każdym etapie nauki. To pomoże Ci wyeliminować raz na zawsze błędy, które blokują Twoje postępy!
   • Usystematyzujesz wiedzę o technikach gry na gitarze i przy odpowiedniej dawce Twojej pracy, jest niemożliwością, abyś nie rozwinął się mocno!
   • Poznasz jedno zdanie, które powiedział mi Steve Vai, które przekona Cię o słuszności dążenia do swojego celu i zmotywuje Cię do pracy.
   • Zaczniemy od optymalnego trzymania kostki, przechodząc przez bending, sweep picking, alternate picking, string skipping, legato i wiele więcej!
   • Dzięki formie kursu, o której za chwilę, będziemy mogli sobie pozwolić na dogłębne przeanalizowanie konkretnych zagadnień bez limitu miejsca czy czasu!
   • Nie będziesz rozmieniał się na drobne, robiąc wszystko po trochu (czyli najczęściej niewiele), za to maksymalnie skoncentrujesz się na problemie techniki gry.
   • Będziesz miał położony nacisk na dokładny sposób wykonania danego zagadnienia a nie na porażającą ilość ćwiczeń. Dostaniesz „wędkę a nie rybkę”, dzięki czemu będziesz w stanie wykorzystać te techniki na tak wiele sposobów, ile tylko jesteś w stanie wymyślić!

 

Jak ten kurs będzie wyglądał i dlaczego jest taki nowatorski?

Jak dokładnie wygląda kurs

pdf

Spis treści

pdf

Zapraszam również na prezentację wideo! 

   • Jest on w całości internetowy, z abonamentem miesięcznym.
   • Lekcje są wysyłane systematycznie, co tydzień, tak, byś mógł spokojnie opanować kolejną porcję materiału, a jednocześnie, niejako nakłonią Cię do regularnej pracy.
   • Każda lekcja ukaże się w formie wideo. Dodatkowo otrzymasz plik z ćwiczeniami, użytymi w lekcji a także raport podsumowujący daną technikę w punktach, by dodatkowo zwiększyć czytelność szkoły.
   • Będziesz miał możliwość powrócenia do dowolnej lekcji w dowolnym momencie, przypomnienia i utrwalenia sobie materiału.
   • Zawsze możesz zadać pytanie drogą mailową! Przy zebraniu się odpowiedniej liczby chętnych, będę organizował spotkania Skype otwarte dla wszystkich klientów – oczywiście bez dodatkowych opłat!

 

Dla kogo jest ten kurs?

Zabrzmi to jak banał, ale to po prostu prawda – kurs jest naprawdę uniwersalny.

Najwięcej skorzystają na nim osoby, które grają już trochę na gitarze, jednak czują poważne ograniczenia, są, powiedzmy, średnio-zaawansowane, a chcą się intensywnie rozwijać.

Z drugiej strony techniki będą tłumaczone na tyle przystępnie, szczegółowo i od podstaw, że skorzystają na tym zupełnie początkujący.

Również osoby zaawansowane będą miały z niego pożytek, bo być może jedna, dwie rady w danej technice pozwolą im przeskoczyć barierę, która trzyma ich od dłuższego czasu w jednym punkcie (jak np. ja dzięki kilku radom Jacka Królika).

Kurs jest nastawiony głównie na gitarę elektryczną, natomiast wiele technik będzie można wykorzystać również na gitarze akustycznej.

Czy moje rady zadziałają? Każdy jest przecież nieco inny…

TAK, zadziałają. Średnio 19 na 20 osób jest w stanie z nich skorzystać, pomijając prawdziwe indywidualności, których jest bardzo mało!

 

Dla kogo NIE jest ten kurs?

 

   • Dla osób, które chcą uczyć się teorii, improwizacji i różnych innych zagadnień (tych odsyłam do innego mojego kursu, pt. „Teoria w Praktyce”! www.jaroslawnyckowski.pl/teoriawpraktyce)
   • Dla osób które chcą nauczyć się tylko szybkiego kostkowania (z dużą dawką szczegółowych informacji!) – odsyłam tutaj: www.jaroslawnyckowski.pl/kostkowanie
   • Dla osób, które nie przyłożą się należycie do pracy i nie chcą się rozwijać.
   • Dla kilku procent osób, które grają zupełnie niestandardową techniką i czują się z tym dobrze, nawet, jeśli wynikają z tego jakieś ograniczenia.

 

Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie kim jestem, co potrafię i dlaczego miałbyś mi zaufać? Czy umiem tę wiedzę przekazać?

Oto kilka słów o mnie:

Muzyka interesowała mnie odkąd pamiętam, natomiast swoją przygodę z sześcioma strunami rozpocząłem w wieku 13 lat, kiedy to zacząłem uczęszczać na prywatne lekcje gitary klasycznej. Po 2 latach poszedłem do szkoły muzycznej a także rozpocząłem naukę gry na „elektryku”, który od zawsze kręcił mnie najbardziej. Odkąd skończyłem 19 lat, kształcę się głównie samodzielnie. Ciągle staram się rozwijać, jeżdżąc na różnego rodzaju warsztaty i workshopy. Zgłębiałem wiedzę gitarową z pokaźnej kolekcji materiałów szkoleniowych, polskich i zagranicznych (magazyny, szkółki itp.). Miałem szczęście uczyć się bezpośrednio od światowej klasy gitarzystów, takich jak m.in. Steve Vai, Jacek Królik, Marek Raduli, Michael Angelo Batio czy Artur Lesicki.

1

Ze Steve’em Vai’em

2Z Michael’em Angelo Batio

andy-james

Z Andy James’em

marco-sfogli

Z Marco Sfogli

3

Z Jackiem Królikiem

4

Z Corey’em Beaulieu (Trivium)

Grałem w różnych składach, pierwszym z prawdziwego zdarzenia był The Nameless, z którym wydaliśmy płytę długogrającą. Współpracowałem też z zespołem Kore z Warszawy.

Obecnie tworzę nieco delikatniejszy projekt Tervilia. Nie będę się tu zbytnio rozpisywał – po prostu sprawdź te dźwięki!

Muzyka mojego autorstwa gościła w wiodących stacjach radiowych w kraju (Eska Rock) i za granicą (Radio Unfriendly, Los Angeles, USA). Byłem też laureatem różnych konkursów gitarowych na szczeblu ogólnopolskim, np. Płockie Konfrontacje Gitarowe.
Od 2013 roku prowadzę na portalu YouTube kanał edukacyjny dla gitarzystów o nazwie e-gitarzystaTV. Sprawdź przykładową lekcję z zagadnieniami technicznymi – sam oceń, czy potrafię coś wytłumaczyć!
Rok wcześniej założyłem kanał JaroGuitarPlayer, na którym dzielę się swoją grą. Oto przykładowy materiał wideo:
Już w wieku piętnastu lat, za namową kolegów (ponoć dobrze tłumaczyłem), zacząłem udzielać lekcji gry. Na początku oczywiście amatorsko, z czasem stało się to moim sposobem na życie, bardzo zresztą przyjemnym.

Czy potrafię nauczyć?

Sprawdź jak grają moi uczniowie!

Ada: 5 lat pod moimi skrzydłami (tak, dziewczyny też potrafią grać :))

Paweł: 2,5 roku pod moimi skrzydłami:

 

Michał: 2 lata pod moimi skrzydłami (pierwszy z prawej na filmie):

Maciek i Kacper: 1,5 roku pod moimi skrzydłami:

 

Moją misją, oprócz grania i tworzenia, jest pomaganie w uzyskaniu pożądanych rezultatów w grze na gitarze, niezależnie od wieku i ambicji. Granie to niesamowita sprawa, obojętnie czy skończymy na występach przy ognisku czy na dużej scenie!

Oto opinie dotychczasowych klientów!

“Technika gry na gitarze w trzy miesiące” to absolutny fenomen w kategorii internetowych kursów dla gitarzystów”.

„Efekty widać praktycznie już po pierwszej lekcji!”

„Cena kursu jest naprawdę bardzo przystępna w stosunku do tak szczegółowo opracowanego materiału!”

Każdy, kto przerobił lekcje zgodnie z uwagami wie teraz co i jak ćwiczyć, żeby zagrywki, riffy i solówki brzmiały mega-fajnie. W skali od 1 do 10, dałabym 10.”

Alicja Golianek

„Każda technika jest od A do Z wytłumaczona i nie ma opcji że jak ktoś wysłucha od początku do końca to nie zrozumie.”

„Myślę osobiście, że cena jest zbyt mała nie mówiąc już o zaoszczędzonym czasie który bym poświęcił na szukanie informacji w Internecie lub książkach a tutaj wystarczyło czekać na kolejną lekcje i wszystko jasne”.

„W skali od 0 do 10 spokojnie daje 10” .

Mateusz Budek

„Forma (kursu) mi sie bardzo podoba, bo jest czytelna i przejrzysta. Od początku uczysz pewnych podstaw i nawyków, a to ważne.”

„Mówisz czytelnie – nawet początkujący sobie da radę!”

Sylwester Nesteruk

Zobacz, co mówią moi uczniowie:

Ile to będzie kosztować?

Pewnie domyślasz się, że zdobycie tej wiedzy, kosztowało mnie wiele tysięcy złotych a także masę poświęconego czasu, liczonego w latach, wielu prób, błędów i eksperymentów. Pytanie czy masz te zasoby i chcesz je wykorzystać, czy wolisz może mieć bardzo konkretną wiedzę podaną na tacy i to przystępnym językiem? Decyzja należy oczywiście do Ciebie!

Ten kurs, mimo ogromnej wartości, jaką daje, nie kosztuje 5000 zł ani nawet 1300 zł

Na ten moment możesz też zamówić od razu kompletny, 3 miesięczny kurs za jedyne 299zł zamiast 381zł, oszczędzając 82zł (oferta ograniczona czasowo!).

Pakiety: Teoria + Technika = 299zł, Teoria + Technika + Kostkowanie = 399zl (gratis koszulka)

Pospiesz się!

!NOWOŚĆ!

Pojawiła się możliwość zakupu jednej lekcji w cenie 29 zł! 

 Sprawdź różne pakiety kursów pod adresem: 

jaroslawnyckowski.pl/sklep/ 

(Dostępne kursy: Technika Gry Na Gitarze w 3 Miesiące <jaroslawnyckowski.pl/technikagrynagitarze>, Teoria w Praktyce <jaroslawnyckowski.pl/teoriawpraktyce>, Szybkie Kostkowanie Naprzemienne <jaroslawnyckowski.pl/kostkowanie>, Praktyczna Kompozycja: Pełna Analiza Utworu <jaroslawnyckowski.pl/komponowanie>, Gitarowy Starter <jaroslawnyckowski.pl/gitarowystarter> 

Przykładowe pakiety:

Mozesz zakupić 2 moje kursy w pakiecie: „Technika Gry Na Gitarze w 3 Miesiące” + „Teoria w Praktyce”

(http://teoriawpraktyce.pl/) za promocyjną cenę 399zł (oszczędność 67zł)

Pakiet:  Teoria + Technika + Kostkowanie (jaroslawnyckowski.pl/kostkowanie) = 489zł (oszczędność 104zł)

 

 

Zamawiam

Warto dodać, że za cenę miesięcznego abonamentu kursu możesz mieć średnio 2-3 lekcje indywidualne (w zależności od stawki) – w tym czasie przyswojenie nawet 1/4 materiału, jaki otrzymasz w kursie jest kompletnie niemożliwe!!!

gwarancja

!UWAGA!

Do kursu otrzymasz bonus:

Obszerny wywiad z Markiem Raduli (prawie pół godziny), który został nagrany jako pierwszy film dla e-gitarzystyTV, natomiast nigdy nie doczekał się publikacji!

Dowiesz się z niego wielu niuansów natury sprzętowej, metodyki ćwiczeń a także o różnicach w graniu rocka i jazzu (i wiele więcej!).

Podejmij dobrą dla siebie decyzję i zainwestuj w kurs właśnie teraz!

…Albo stój w miejscu i miej te same problemy, które masz teraz, przez kolejne miesiące a może lata!

Zamawiam

Do zobaczenia!

PS To naprawdę działa! Sam zobaczysz, jak szybko kurs Ci się zwróci!

PPS Wszelkie pytania kieruj na: j.nyckowski@technika-gry-na-gitarze.pl

PPPS Po zakupieniu kursu/kursów zrób konto na kurs-gry-na-gitarze.pl (i teoriawpraktyce/kurs – jeśli zakupiłeś/zakupiłaś w pakiecie).

3 Comments

 1. [quote name=”Max”]Co myślisz o korzystaniu z metronomu które pokazują takie „kuleczki” mrugające do rytmu? Warto z nich korzystać czy lepiej ich unikać?[/quote]
  Można się wspomagać, czemu nie 🙂 Ale przede wszystkim masz słyszeć 🙂

 2. Mam pytanie dotyczące formy kursu. Załóżmy, że wykupię cały kurs płacąc z góry. Jak wygląda wtedy dostęp do materiałów szkoleniowych? Chodzi o głównie o to, czy na przykład za 5 lat będę mógł do nich wrócić i nadal będę miał dostęp, czy przyznawany jest on czasowo? I jak sprawa wygląda, kiedy płacę za pomocą abonamentu?

  Chciałem zakupić ‚Pakiet 3 kursów: „Szybkie Kostkowanie Naprzemienne” + „Teoria w Praktyce” + „Technika Gry Na Gitarze w 3 Miesiące” ‚, jednak nie jest on dostępny. Czy będzie jeszcze możliwość kupienia tego pakietu? Jeśli tak, to kiedy?

  Pozdrawiam

 3. To pytanie również mnie interesuje. Dlaczego Jarek jeszcze nie odpowiedziałeś na to pytanie?
  Dzisiaj jest 30 grudnia 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *